Projekt&Wykonanie
TiM @ 2011

PIERWSZY GRZEJNIK MIEDZIANY
Pierwszy grzejnik wyprodukowany w naszej firmie znalazł swojego nabywcę. Trafił do jednej z wrocławskich hurtowni. Niestety dalszych jego losów nie znamy;)
MIKA Z PLUSEM
Mikę przekształciliśmy w Mikę Plus. Wraz z nową nazwą firmy, powstało nowe logo oraz wyzwoliła się nowa energia do działania.
NOWA SIEDZIBA
Wyremontowaliśmy starą halę produkcyjną przy ulicy Stargardzkiej i przenieśliśmy do niej naszą linię produkcyjną. Jesteśmy tutaj obecni do dziś.
PIERWSZY GRZEJNIK STALOWY
Mogliśmy przekazać Klientom dobrą wiadomość: do naszej oferty trafiły po raz pierwszy grzejniki stalowe.
ROZBUDOWA SIEDZIBY
Zbudowaliśmy nowy magazyn oraz pomieszczenia biurowe. Hala produkcyjna zwiększyła powierzchnię niemal dwukrotnie.
LINIA PREMIUM
Nasze wyroby cieszyły się coraz większą popularnością. Więcej kształtów i kolorów do wyboru, większy wybór modeli. Grzejniki stalowe zyskały linię premium.
SIECI DIY
Podjęliśmy współpracę z siecią sklepów wielkopowierzchniowych. Szukając naszego grzejnika w markecie, trzeba wypatrywać czerwonego logo marki SOLEY.
LINIA DESIGN
Grzejniki pofalowane i proste. Grzejniki okrągłe, z lustrem, albo w kształcie gitary. Nasi projektanci starali się trafić w każdy gust, w efekcie ich pracy powstała linia design.
DZIAŁ HANDLOWY
Staramy się być kompetentni, rzeczowi i wyraziści. I tacy jesteśmy! Część z nas pracuje w naszej siedzibie w Wrocławiu, dzwoni, odpisuje na e-maile i pilnuje, żeby wszystkie grzejniki trafiły na czas pod właściwy adres. Druga część codziennie przemierza kraj wzdłuż i wszerz i spotyka się z naszymi Klientami. Jesteśmy zawsze gotowi, aby zaprezentować Państwu nasze produkty i udzielić profesjonalnej porady w zakresie grzejników łazienkowych.
ZARZĄD
Mika Plus jest firmą rodzinną i nieprzerwanie od 1995 roku na jej czele stoi para współwłaścicieli. Dzięki swojej energii, pracowitości i doświadczeniu są w stanie zaradzić każdemu bieżącemu problemowi i jednocześnie wyznaczać kierunki dalszego działania. Obserwują wszystkie nasze działania z bardzo bliska, często z pozycji współpracownika, także kupując nasz grzejnik nie da się wykluczyć, że został on zafakturowany przez Szefową i pospawany przez Szefa;)
DZIAŁ PRODUKCYJNY
To tutaj powstają wszystkie nasze grzejniki. Tniemy, gniemy, dziurkujemy, spawamy i lakierujemy. Na każdym etapie produkcji najważniejsza jest dla nas jakość. Korzystamy z naszego bogatego doświadczenia i coraz bardziej nowoczesnych maszyn i urządzeń. W rezultacie wszystkie wyprodukowane przez nas grzejniki wyglądają przynajmniej tak dobrze jak te w katalogu i jesteśmy przekonani o tym, że wraz z upływam lat będą równie dobrze pracować.
os
szary
szary
nieb
nieb
pom
20
32
35
20
32
35
800
2000
2600